الگوریتم کبوتر

الگوریتم کبوتر

الگوریتم کبوتر ، جستجو را بر اساس موقعیت کاربر و  همچنین کسب و کارهای ثبت شده در اطراف موقعیت کاربر انجام می دهد.

Google Pigeon اولین بروزرسانی بود که الگوریتم های اصلی Google را کاملاً متزلزل کرد تا تمرکز روی نتایج محلی افزایش یابد.

هدف گوگل این بود که جستجوهای محلی و نتایج وب را به هم نزدیک کند و این کار را با موفقیت انجام داد. الگوریتم کبوتر به شما امکان می دهد دقیقاً همان چیزی را که می خواهید براساس موقعیت مکانی خود پیدا کنید.

اگر صاحب یک کسب و کار محلی هستید، واجب است که هر روز به صورت آنلاین و آفلاین با مشتریان محل خود در ارتباط باشید و این کاررا الگوریتم کبوتر گوگل برایتان انجام می دهد.

 

الگوریتم کبوتر چگونه بر SEO تأثیر می گذارد؟

Google Pigeon باعث ایجاد زمین لرزه آنلاین در دنیای SEO محلی شد.

شعاع نتایج جستجوهای محلی به طور قابل توجهی به مواردی که از لحاظ  مسافت نزدیک به جستجوگر بودند کاهش یافته و این امر باعث می شود مشاغل محلی بتوانند در منطقه محلی خود رتبه بهتری کسب کنند.

همانطور که می گفتم ، افراد زیادی از این به روزرسانی بهره مند خواهند شد. خواه یک وبلاگ نویس ، روزنامه نگار یا رستوران و پیتزافروشی .

به عنوان مثال یک رستوران در منطقهی 3 تهران که صاحب وبسایت است و نقشه ی محلی خودرا مشخص کرده است در نتایج جستجوی افرادی که رستوان های منطقه 3 را درج کرده اند نتایج بهتری نسبت به شخصی که نقشه محلی خود را ثبت نکرده است خواهد داشت

 کسانی که  SEO محلی را در وبسایت خود بهینه سازی نکرده اند بعد از این به روزرسانی گوگل صدمه خواهند دید و به گوگل کبوتر به چشم یک پرنده خیابانی موذی نگاه می کنند

الگوریتم کبوتر

چه زمانی گوگل کبوتر راه اندازی شد؟

Google Pigeon اولین بار بال خود را در اواخر آگوست 2013 باز کرد. مسلماً انتشار Pigeon بزرگترین لرزش نتایج ارگانیک محلی Google تا به امروز بوده است

الگوریتم کبوتر ابتدا در آمریکا اجرا شد. اما تا ۲۲ دسامبر ۲۰۱۴ به انگلستان، کانادا و استرالیا نیز رسید.

 

کبوتر یک چالش را برای صاحبان مشاغل محلی به وجود می آوردآن هم این است که باید برای اثبات خود، مواردی که الگوریتم کبوتر از آنها میخواهد را رعایت کند.

شما باید تمامی اطلاعات مربوط به محل کارتان را ذکر کنید و آن را به طور واضح به کاربر نشان دهید.

ساعت کاریتان ،محل کار شما، شماره تماس، محصولات، خدماتی که ارئه میدهید، آدرس و …

 

با توجه به افزایش جستجو در اینترنت توسط دستگاههای همراه مانند موبایل ، الگوریتم کبوتر کاربران را در یافتن نتایج دلخواهشان یاری می کند.

 

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *