شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی و بهبود سئوی سایت (2)

7 نکته برای استفاده از شبکه های اجتماعی برای بهبود SEO

شبکه های اجتماعی می توانند به شما کمک کنند بازدید بیشتری از وب سایت خود داشته باشید. می توانید با محتوای خود بازدید بیشتری جذب  کنید که به بهبود رتبه بندی SEO شما کمک می کند. در اینجا هفت نکته برای کمک به شما در استفاده همزمان از شبکه های اجتماعی و سئو وجود دارد.

  1. اشتراک گذاری محتوا

اگر می خواهید از شبکه های برای تقویت SEO خود استفاده کنید ، باید مطالب سایتتان را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. محتوا بهترین راه است که کاربران ترغیب شوند و از سایتتان بازدید کنند.

 

وقتی محتوا ایجاد می کنید ، بر کیفیت محتوا بیشتر از کمیت آن تمرکز کنید. محتوای شما باید برای مخاطبان ارزش داشته باشد ، در غیر این صورت آنها علاقه ای به خواندن آن نخواهند داشت. ارسال تعداد زیادی محتوای بی کیفیت مخاطبان را در سایت شما مدت زیادی مشغول نگه نمی دارد و تعاملی صورت نمی گیرد

 

محتوای شما باید تازه باشد و این کمک می کند مخاطبان خود را به صفحه شبکه های اجتماعی خود برگردانید. اگر مرتباً از همان نوع محتوا به صورت تکراری استفاده کنید ، مخاطب شما خسته خواهد شد.

شبکه های اجتماعی یکی از بهترین مکان ها برای به اشتراک گذاشتن محتوا است. هنگامی که محتوای خود را با دیگران به اشتراک می گذارید ، این امر زمینه کسب بک لینک برای سایت شما را باز می کند. بک لینک ها پیوندهایی به صفحه شما از سایر سایت ها و صفحات هستند.

 

شما باید برای صفحه خود بک لینک بدست آورید زیرا باعث بهبود رتبه ی SEO شما می شود. قدرت و اعتماد شما را افزایش می دهد. بک لینک های معتبر رتبه بندی شما را در نتایج جستجو افزایش می دهد و به شما امکان می دهد تا به بازدهی بیشتری برسید.

 

اگر درباره موضوع کسب و کار خود محتوا ارسال کنید ، ممکن است سایر افرادی که در همان زمینه مشغول به کار هستند پست های شبکه اجتماعی شما را دنبال کرده و محتوای شما را مشاهده کنند. اگر آنچه را که می بینند دوست داشته باشند ، ممکن است از آن در محتوای خود استفاده کنند.

 

  1. فالوئر های خود را افزایش دهید

اگر می خواهید به کمپین SEO خود کمک کنید ، با ارتقا و افزایش دنبال کنندگان خود در شبکه های اجتماعی شروع کنید.

اگر در شبکه هاب اجتماعی خود دنبال کننده بیشتری دارید ، این فرصت را برای افراد بیشتری ایجاد می کنید تا محتوای شما را ببینند.

البته مهم این است که شما فالوئر های جدیدتان را به صورت ارگانیک بدست آورید.

قطعا شما می توانید فالوئر برای پیج خود بخرید ، اما Google می داند که فالوئر های شما منجر به کیفیت پیجتان نمی شوند.

برای کسب فالوئر های ارزشمندتر ، وقت بگذارید تا برند خود را به مخاطبان خود بشناسانید.

شما می بایست اطلاعات جالبی را برای دنبال کنندگان خود منتشر کنید. وقتی محتوای شما جالب باشد ، دنبال کننده ها به احتمال زیاد آن را در پروفایل خود به اشتراک می گذارند ، که به افراد بیشتری امکان می دهد محتوای شما را پیدا کنند.

 

  1. با مخاطبان خود در ارتباط باشید

شبکه های اجتماعی مکانی است که شما می توانید با مخاطبان خود ارتباط مستقیم داشته باشید. برای کسب اعتبار بیشتر برای برند خود ضروری است که با مخاطبان خود در ارتباط باشید.

 

اگر با مخاطبان خود تعامل داشته باشید ، آنها احساس ارتباط بیشتری با کسب و کار شما خواهند داشت.

 

هنگامی که در بین مخاطبان خود شهرت مثبتی ایجاد می کنید ، شانس بیشتری دارید که فالوئرهای شما اطلاعات و بازخورد مثبتی در مورد کسب و کارتان به دیگران منتقل کنند. آنها همچنین تمایل بیشتری به اشتراک گذاری مطالب شما خواهند داشت!

4- تحقیق کنید مخاطبان شما چه انتظاری از پیج شما دارند.

هنگام ارسال محتوا در شبکه های اجتماعی ، بر مخاطبان خود تمرکز کنید. ببینید که آنها چه پاسخی به محتوای شما می دهند. آیا آنها با محتوای شما ارتباط برقرار می کنند یا آن را نادیده می گیرند؟

 

رفتار مخاطب شما نوع محتوایی را که باید تولید کنید به شما می گوید. ممکن است متوجه شوید که برخی از مطالب برای مخاطبان شما جذاب نیستند ، اما برخی دیگر بازخوردهای مثبت زیادی را به همراه دارد.

مهم است که رفتار مخاطب خود را کنترل کنید تا ببینید کدام محتوا باعث ایجاد علاقه می شود.

 

وقتی می دانید چه نوع محتوایی باعث افزایش جذابیت می شود ، می توانید محتوای بیشتری مانند آن ایجاد کنید. این به شما کمک می کند روی محتوایی تمرکز کنید که باعث افزایش مشارکت و اشتراک در شبکه های اجتماعی شود.

 

5- تعامل مخاطبان خود را افزایش دهید

 

تعامل شامل مواردی مانند اشتراک گذاری ، لایک کردن ، کامنت گذاری ، بازتوییت و دایرکت است. همه این اقدامات نشانه این است که مخاطبان شما محتوای شما را می بینند و با آن تعامل دارند. بنابراین ، محتوایی ایجاد کنید که تعامل را افزایش دهد.

 

بسیاری از مشاغل از ایجاد انگیزه و تعیین پاداش برای تعامل مردم با محتوای آنها استفاده می کنند. آنها برای کسانی که فالو می کنند و یا با تگ گردن و معرفی دوستانشان در پست خود برای به فالوئر ها پاداش تعیین می کنند. این یک روش عالی برای به دست آوردن دنبال کنندگان جدید برای شبکه های اجتماعی شماست.

 

همچنین می توانید پست های تعاملی ایجاد کنید.سوال کنید ، نظرسنجی ایجاد کنید یا از مخاطبان خود بخواهید که دوست خود را تگ کنند. این یک روش عالی برای افزایش تعامل در پست های شما است.

  1. ایجاد آگاهی از برند

وقتی در شبکه های اجتماعی پست می گذارید ، برند خود را در مقابل چشمان مخاطبان خود قرار می دهید. اگر مرتباً پست ارسال کنید تا مخاطبان شما به طور مداوم در معرض نام برند شما قرار بگیرند ، برای کسب و کار شما سودمندتر است. با اجرای سبک منحصر به فرد کسب و کار خود ، پست های خود را خاص و منحصر بفرد نگه دارید.

 

با قرار دادن برند شما در معرض دید مخاطبان ، احتمال جستجوهای مارک دار آنها بیشتر می شوند

به عنوان مثال ، کسی ممکن است به جای جستجوی “گوشی موبایل” ، “گوشی موبایل سامسونگ” را جستجو کند زیرا مرتب در معرض ارسال های این برند در شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

 

این مسئله چگونه بر SEO تأثیر می گذارد؟

 

وقتی افراد با نام برندتان جستجو می کنند ، به سایت شما کمک می کند رتبه بهتری برای کلمات کلیدی غیر مارک داشته باشید. در این حالت ، سامسونگ  برای کلمه کلیدی “گوشی موبایل” رتبه بهتری دارد زیرا افراد در جستجوی نام تجاری خود با آن کلمه کلیدی هستند.

 

  1. از هشتگ استفاده کنید

هشتگ ها غول های عظیم شبکه های اجتماعی هستند.

با استفاده از هشتگ در پست های خود در شبکه های اجتماعی ، منجر به افزایش بازدید و کشف پست های خود توسط افراد بیشتری می شوید.

 

تعداد هشتگهایی که می توانید استفاده کنید بستگی به نوع شبکه اجتماعی دارد. اگر برای ارسال مطالب خود از توییتر استفاده می کنید ، به دلیل محدودیت 280 کاراکتری ، فقط می توانید چند هشتگ ارسال کنید.

 

هشتگ ها مانند کلمات کلیدی برای رسانه های اجتماعی هستند. وقتی کاربران اطلاعات مربوط به یک موضوع را جستجو می کنند ، هشتگ ها را جستجو می کنند تا پست های مربوط به آن موضوع را پیدا کنند.

 

هنگامی که از SEO استفاده می کنید ، از کلمات کلیدی برای کمک به رتبه بندی صفحات خود استفاده می کنید.هشتگ ها هم همان مفهوم را دارند. با هشتگ ها ، می توانید همان کار را انجام دهید.

 

هشتگ ها به فهرست بندی مطالب شما کمک می کنند و در نتایج جستجوی مربوطه ظاهر می شوند. اگر شخصی در جستجوی موضوع خاصی است ، استفاده از هشتگ شما می تواند محتوای شما را در نتایج جستجو نشان دهد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *