bimi

BIMI چیست؟

BIMI-Brand Indicators for Message Identification چیست؟BIMI شاخص های برند برای شناسایی پیام است.

 

با افزایش فیشینگ ، کلاهبرداری و ایمیل های جعلی ، گیرندگان به ایمیل های صندوق ورودی خود مشکوک تر می شوند. آنها دلیل خوبی هم دارند.60٪ آمریکایی ها ادعا می کنند که آنها یا یکی از اعضای خانواده آنها قربانی کلاهبرداری بوده اند.

 

برای افزودن لایه دیگری به حفاظت از ایمیل، مشاغل می توانند از این استاندارد جدید استفاده کنند. در حالی که BIMI هنوز در مراحل ابتدایی است (یاهو ایمیل تنها پذیرنده فعلی است) ، قول می دهد اعتماد مصرف کننده را به سطح بالاتری برساند. ولی این مورد برای همه ما مصرف کنندگان سرویس ایمیل بهتر است ، درست است؟

bimi

bimi

BIMI چیست؟

BIMI مخفف شاخص های تجاری برای شناسایی پیام است. این استانداردی است که آرم برند شما را به پیام های ایمیل معتبر شما پیوست می کند. با این تأیید تصویری ساده ، گیرندگان می توانند پیام های ارسالی شما را تشخیص داده و سریعتر و راحتتر به آنها اعتماد کنند.

 

اما اگر از قبل SPF ، DMARC و DKIM را داشته باشیم ، چرا دیگر به BIMI نیاز داریم؟ سؤال خوبیه. بیایید نگاهی به جزییات بیندازیم تا تفاوت های اصلی را متوجه شوید:

BIMI:لوگوی شما را به ایمیل هایتان در صندوق ورودی اضافه می کند تا مشترکان بتوانند به سرعت پیام های شما را شناسایی کنند و به آن ها اعتماد کنند.

SPF:ایمیل شما را برای شناسایی سرورهای مجاز به ارسال ایمیل از یک دامنه خاص احراز هویت می کنید.

DKIM:برای تأیید ارائه دهندگان سرویس به ایمیل ها امضای دیجیتالی اضافه می کند،در واقع دامنه شما پیام را ارسال کرده و شما مسئولیت محتوای پیام را بر عهده دارید.

DMARC: در این روش نحوه مدیریت ایمیل هایی که با استفاده از SPF یا DKIM احراز هویت نمی شوند ، برای ارائه دهندگان صندوق ورودی مشخص می شود.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *