سئو برای مبتدیان

آموزش سئو برای مبتدیان

اکنون زمان شروع آموزش سئو برای مبتدیان است. اگر می خواهید مشتریانتان آنلاین شما را پیدا کنند ، باید رتبه بالایی در سئو داشته باشید.

چه  باید کرد؟ چگونه کار با SEO را شروع کنیم؟ یا ، چطور SEO را در یک سایت کاملاً جدید شروع کنیم؟

در این پست از طریق 7 مرحله ای که باید برای راه اندازی و استراتژی SEO انجام دهید صحبت می کنم.

چگونه SEO را شروع کنیم؟

اگر شما مبتدی هستید و اولین سایت خود را راه اندازی کرده اید و می خواهید این سایت در نتایج جستجوی گوگل پیدا شود مقاله آموزش سئو برای مبتدیان به شما می گوید که چه کار باید بکنید.

اجازه دهید مراحل شروع با SEO را طی کنیم!

 

Yoast SEO را نصب کنید

با شرط داشتن وب سایت در وردپرس ، نصب Yoast SEO باید اولین قدم در استراتژی سئو شما باشد.

پلاگین Yoast SEO ما به شما کمک می کند تا مطمئن شوید وب سایت شما قابلیت خزیدن در گوگل و یافتن را دارد.

 Yoast SEO فقط با نصب در وب سایت شما بلافاصله به برخی از مسائل فنی SEO رسیدگی می کند. علاوه بر این ، به شما کمک می کند وب سایت خود را به گونه ای بسازید که Google آن را درک کرده و رتبه بندی کند. اگر تازه کار خود را شروع کرده اید ، به نسخه حرفه ای یوست نیازی نخواهید داشت ، اگرچه خرید نسخه ی حرفه ای می تواند زمان با ارزشی را برای شما صرفه جویی کند.

 

اولین لینک را دریافت کنید

Google باید بداند وب سایت شما وجود دارد. و برای اینکه Google از سایت جدید و جذاب شما مطلع شود ، حداقل به یک  لینک خارجی به سمت سایت خود نیاز دارید. دلیل این امر: Google وب را جستجو می کند. این پیوندها را دنبال می کند و تمام صفحات وب را که در یک پایگاه داده بسیار بزرگ به نام index پیدا می کند ذخیره می کند. بنابراین ، اگر می خواهید وارد این فهرست شوید ، به (حداقل) یک پیوند خارجی نیاز دارید. بنابراین حتماً آن لینک را از یک وب سایت خارجی دریافت کنید!

 

در مورد اهداف مخاطبان از جستجو اطلاعاتی کسب کنید

اطمینان حاصل کنید که مخاطبان مناسبی را به وب سایت خود جذب کنید. مشتری های شما چه کسانی هستند؟ این وب سایت را برای چه کسانی ساخته اید؟ مشتریان شما هنگام جستجو در Google از چه اصطلاحاتی استفاده می کنند؟ و هدف جستجوی آنها چیست ، آنها به دنبال چه نوع محتوایی هستند؟ تا آنجا که می توانید در مورد مخاطبان خود اطلاعاتی کسب کنید.

 

SEO ها از این مرحله به عنوان تحقیق درباره کلمات کلیدی شما یاد می کنند. این مرحله سخت و مهمی است.

ابزارهای مفیدی وجود دارد که انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی را آسان می کند. برخی از این ابزارها رایگان هستند ، برخی دیگر گران هستند.

اگرچه این ابزارها مرحله دشوار تحقیق در مورد کلمات کلیدی را آسان می کنند ، اما باید به یاد داشته باشید که نمی توانید تحقیق در مورد کلمات کلیدی خود را به یک ابزار بسپارید. شما واقعاً باید درباره مخاطبان خود و اصطلاحات جستجوی آنها استفاده کنید. همچنین هنگام وارد کردن کلمات کلیدی خود ، تجزیه و تحلیل آنچه در صفحات نتایج جستجو مشاهده می کنید بسیار مهم است.

وقت خود را برای این مرحله اختصاص دهید چون بسیار مهم است. اگر تحقیق در مورد کلمات کلیدی را به درستی انجام دهید ، لیست طولانی از کلمات کلیدی مورد نظرتان را پیدا خواهید کرد.

 

اهداف واقع بینانه تعیین کنید

برای یک سایت جدید ، بدست آوردن رنک بالا در ابتدا دشوار است. سایت های قدیمی در حال حاضر دارای سابقه ی بالایی هستند ، اقتدار خود را ایجاد کرده و لینک های زیادی را به سمت آنها می روند. این بدان معنی است که خزنده های Google بیشتر در سایت های قدیمی می آیند. برای رتبه بندی یک سایت جدید ، همیشه باید کمی صبور باشید و به یاد داشته باشید برخی از اصطلاحات جستجو برای یک سایت جدید از دسترس خارج می شوند زیرا رقابت بیش از حدی برای آن ها وجود دارد. تلاش برای بدست آوردن رنک بالا برای هر وب سایت جدید بسیار سخت خواهد بود.

 

اگر به تازگی راه اندازی سایت خود را شروع کرده اید ، سعی کنید کلمات کلیدی طولانی تر را انتخاب کنید. کلمات کلیدی Long-tail کلمات کلیدی هستند که طولانی تر و مشخص تر هستند و از رقابت بسیار کمتری نسبت به کلمات کلیدی محبوب برخوردار هستند. بعد از مدتی ، وقتی سایت شما رنک بالاتری برای کلمات کلیدی طولانی کسب کند ، می توانید کلمات کلیدی بیشتری را دنبال کنید.

لینک داخلی

همانطور که قبلاً در مرحله 2 اشاره کردم ، Google پیوندها را دنبال می کند. Google همچنین پیوندهای موجود در وب سایت شما ، ساختار پیوند داخلی شما را نیز دنبال می کند. به دنبال ساختار پیوند داخلی سایت شما وارد صفحه ی دیگری از وب سایت شما می شود. این ساختار مانند راهنمای Google است. اطمینان حاصل کنید که ساختار پیوند داخلی شما بی عیب و نقص است. این به شما در کسب رتبه ی بالا کمک می کند.

 

اگر با یک وب سایت کاملاً جدید شروع کنید ، احتمالاً هنوز محتوای زیادی ندارید. این زمان مناسبی برای فکر کردن در مورد ساختار سایت است که در شروع کار نسبتاً آسان تر است. این مثل مشابه این است که یک کمد جدید لباس داشته باشید و خرید لباس را هنوز شروع نکرده  باشید. اکنون وقت آن است که به چیزهایی که می خواهید در قفسه بالایی قرار دهید و کدام موارد را می خواهید در پشت کمد خود پنهان کنید ، فکر کنید. بنابراین ، تصمیم بگیرید که کدام صفحه برای شما مهمترین است. صفحاتی که می خواهید با آنها رتبه ی بالایی کسب کنید کدامند؟ اطمینان حاصل کنید که این صفحات بیشترین پیوندهای داخلی را به سمت خود دارند.

 

شروع به نوشتن کنید

برای اینکه رتبه ی بالایی کسب کنید ، باید محتوا داشته باشید. یک گام بسیار مهم در نحوه شروع کار با سئو خود نوشتن مطالب شگفت انگیز برای همه این عبارات جستجو است که می خواهید برای آنها پیدا کنید. تجزیه و تحلیل محتوا در پلاگین Yoast SEO به شما کمک می کند تا آن محتوا را بنویسید. تجزیه و تحلیل ما به شما کمک می کند متنی را بنویسید که هم قابل خواندن باشد و هم از نظر SEO مناسب باشد.

ما هم شروع به نوشتن کردیم و محتوایی که اکنون با عنوان ” آموزش سئو برای مبتدیان ” مطالعه می کنید به ما در رشد سئو کمک می کند

 

هنگام نوشتن ، از کلماتی که می خواهید کاربران با جستجوی آنها سایت شما را پیدا کنند استفاده کنید. از آنها در عناوین و در معرفی و نتیجه گیری متن خود استفاده کنید. پس از نوشتن متن ، باید عنوان SEO و توضیحات متای خود را بهینه کنید. افزونه Yoast SEO در انجام همه این کارها به شما کمک خواهد کرد.

 

لینک های خارجی را دریافت کنید!

پیوندهای خارجی مهم هستند تا سایت شما را در موقعیت بالایی در موتورهای جستجو قرار دهد. اما جمع آوری آن پیوندهای خارجی می تواند فرایند سختی باشد.

مطالبی را که افراد می خواهند به اشتراک بگذارند و به آنها پیوند دهند را در سایت خود بنویسید. ایده های اصلی و محتوای عالی و ارزشمند باعث می شود مردم از خواندن آن لذت بده و تمایل داشته باشند آن را به اشتراک بگذارند.

 

مطمئناً ، دسترسی به مردم و آگاهی دادن آنها به وب سایت و محصول عالی شما می تواند یک استراتژی خوب برای دریافت آن پیوندهای خارجی باشد. درباره استراتژی موفقیت آمیز پیوند سازی بیشتر بخوانید یا بفهمید که لینک سازی چیست.

آموزش سئو برای مبتدیان و پس از آن چه؟

حقیقت این است که SEO بیش از این 7 مرحله است. این ها فقط آموزش سئو برای مبتدیان است

برای به دست آوردن رتبه های بالا در موتورهای جستجو ، باید کار سختی انجام دهید.

محتوای شما باید شگفت انگیز باشد ، ساختار سایت شما باید بدون نقص باقی بماند

سایت شما رشد می کند و شما مجبور خواهید بود که پیوندهای خارجی خود را همچنان بدست آورید. تنها راه واقعی برای انجام این کار ، در طولانی مدت ، اطمینان از لذت بردن مخاطبان از بازدید از وب سایت شما است.

بنابراین ، اگر می خواهید بالاترین رتبه ی بالایی را در نتایج جستجوی گوگل کسب کنید ، می بایست مطمئن شوید که سایت شما بهترین است.

موفق وپیروز باشید!

 

منبع

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *