انکرتکست

چگونه متن انکرتکست را بهبود بخشیم

اگر افزونه سئو به شما هشدار دهد که پیوندهای رقابتی در متن خود دارید ، چه می کنید؟ برای بهبود انکرتکست خود ، نکات زیر را دنبال کنید!

  1. یک جریان طبیعی ایجاد کنید

به طور کلی نوشتن باید جریان طبیعی داشته باشد. همین مورد برای انکرتکست ها نیز صادق است. هنگام افزودن لینک ها ، اطمینان حاصل کنید که آنها با بقیه متن شما متناسب باشند. بگذارید اینطور بگوییم اگر در تلاش برای جای دادن یک لینک در یک جمله هستید ، آن لینک احتمالاً متعلق به آنجا نیست. بهتر است آن را در جای دیگری قرار دهید و از غیرطبیعی کردن متن های خود جلوگیری کنید. بنابراین ، گرچه پیوندها برای سئو مهم هستند ، اما باید مطمئن شوید که مانع پیامی که می خواهید منتقل کنید نمی شود.

 

  1. انکرتکست با محتوایی که به آن پیوند می دهید مطابق باشد

یک روش خوب برای نوشتن انکر تکست ، مطابقت متن پیوند با محتوای صفحه ای است که به آن لینک می دهید. وقتی خواننده ای متن پیوند یافته را می بیند ، بلافاصله باید بداند که اگر روی آن کلیک کند ، چه چیزی مشاهده می کند.

  1. خوانندگان خود را فریب ندهید

    متون پیوند با دقت و مسئولیت پذیری انتخاب شوند. این مورد بسیار مهم است. شما نباید سعی کنید خوانندگان خود را با لینک فریب دهید. به عنوان مثال ، اگر در متن پیوند شما “چیپس سیب زمینی” را بنویسد ، و پیوند خواننده را به یک صفحه نمایندگی اتومبیل منتقل می کند ، عملکرد بسیار بدی است.

  2. مشخص کنید که متن پیوند قابل کلیک است

در آخر ، برای خواننده روشن کنید که متن پیوند قابل کلیک است. می توانید این کار را با استفاده از انتخاب رنگ دیگری برای پیوند یا ، زیر خط دار کردن آن یا هر دو مورد انجام دهید.

 

پیوندهای داخلی و انکرتکست ها

همه ما می دانیم که پیوندهای داخلی ضروری هستند. Yoast SEO دارای یک ابزار پیوند داخلی است که یافتن مطالب مرتبط برای پیوند به آن را در سایت بسیار آسان تر می کند. هر زمان که پیوند مربوطه را به مقاله خود اضافه کنید ، باید به متن لنگر فکر کنید. با دقت درمورد چگونگی و چرایی پیوند دادن این مقالات برای بهبود ساختار پیوند داخلی ، می توانید به کاربران و موتورهای جستجو کمک کنید تا سایت شما را راحت تر هدایت کنند.

 

برای استفاده بیشتر از پیوندهای داخلی سعی کنید فقط پیوندهایی اضافه کنید که ارزش واقعی کاربران را اضافه می کنند. متن لنگر عالی برای آنها بنویسید ، بنابراین خوانندگان می دانند که این لینک با دقت انتخاب شده است تا به آنها کمک کند اطلاعات بیشتری کسب کنند. به خاطر آن پیوند نزنید. آن را مرتبط و مفید کنید. و البته ، اسپم نکنید!

این متن لنگر است

متن لنگر به کاربران و موتورهای جستجو کمک می کند تا تصمیم بگیرند که آیا پیوند ارزش بازدید را دارد. برخی از افراد سعی می کنند این سیستم را بازی کنند ، اما در این دام قرار نمی گیرند. این روزها ، گوگل کاملاً در تشخیص پیوندهایی غیر طبیعی و حتی مضر تبحر دارد. بنابراین ، آن را طبیعی و مرتبط نگه دارید و خوب است که بروید!

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *