کلمات کلیدی

5 اشتباه در مورد کلمات کلیدی

فکر کردن در مورد کلمات کلیدی مورد نظرتان برای رتبه بندی بهتر ، اولین و اصلی ترین اقدامی است که باید برای استراتژی SEO خود انجام دهید.

در این پست ، من متداولترین اشتباهات کلمات کلیدی را که مردم مرتکب می شوند ، به شما معرفی می کنم. آگاهی از این اشتباهات به شما کمک می کند تا یک استراتژی تحقیق در مورد کلمات کلیدی موفقیت آمیز تنظیم کنید و از اقداماتی که به رتبه شما آسیب می رساند اجتناب کنید.

  1. عدم تحقیق در مورد کلمه کلیدی و انتخاب اشتباه

خیلی مهم است که کمی وقت بگذارید و زبان کاربران جستجو کنید تا متوجه شوید مخاطبانتان از کدام کلمات برای جستجو استفاده می کنند؟ کدام اصطلاحات را جستجو می کنند؟ کدام اصطلاحات رقابتی هستند و کدام یک کمتر؟ نتیجه تحقیقات کلمات کلیدی شما باید یک لیست گسترده از کلمات کلیدی باشد که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید. حتماً لیست یا برگه تحقیقاتی کلمات کلیدی خود را مرتباً به روز کنید. مخاطب شما ممکن است تغییر کند ، همانطور که تمرکز کسب و کار شما و نیازهای شما ممکن است تغییر کند.

 

  1. انتخاب کلمات کلیدی شاخص و اصلی در شرع کار

مطمئن شوید کلمات کلیدی که برای محتوای خود در نظر گرفته اید با توجه به جایگاه شما در میدان رقابت منطقی باشد.
برخی از کلمات و عبارت ها بسیار رقابتی هستند
بنابرایت اگر تازه وب سایت یا تجارت خود را شروع کرده اید. یا اگر تازه کار هستید، نباید کلمات کلیدی رقابتی اصلی و شاخص را هدف قرار دهید.
در عوض ، بر روی کلمات کلیدی فرعی که رتبه بندی آنها آسان تر است و شانس بیشتری دارند تمرکز کنید.

 

به عنوان مثال ، اگر مرکز تناسب اندام داشته باشید و وبلاگی درباره تناسب اندام راه اندازی کنید ، شروع رتبه بندی برای اصطلاح [تناسب اندام] خیلی سخت خواهد بود. بررسی کنید در چه جنبه های دیگری وبلاگ شما منحصر به فرد است و برای آن اصطلاحات رتبه بندی کنید. شاید شما در مورد تمرینات تناسب اندام برای افراد بازنشسته بنویسید. اتخاب کلمات کلیدی [روال تناسب اندام برای افراد بازنشسته] می تواند یک استراتژی خوب باشد. در آن صورت ، شما همچنین باید [نکات مربوط به تناسب اندام برای سالمندان] ، [تمرینات تناسب اندام برای بازنشستگان] و غیره را هدف قرار دهید

 

  1. فکر نکردن به اهداف کاربران از جستجوی آن کلمه

اگر محتوای شما با هدف جستجوگر مطابقت نداشته باشد ، هر چقدر هم محتوا عالی و بهینه باشد اهمیتی ندارد و به صفحات اول نتایج جستجوی گوگل نمی رسد.
بنابراین ، مهم است که بررسی کنید آیا محتوایی که قصد دارید برای یک کلمه کلیدی خاص منتشر کنید با آنچه افراد به دنبال آن هستند مطابقت دارد یا خیر. با مشاهده نتایج جستجو می توانید این کار را انجام دهید.

 

  1. تمرکز فقط روی یک کلمه کلیدی در هر پست

اگر یک محتوای خوب بنویسید ، ممکن است فرصت رتبه بندی آن فقط به یک عبارت کلیدی محدود نباشد و شامل اصطلاحات مرتبط نیز باشد. بنابراین ، اگر می توانید عبارات کلیدی مرتبط را در آن بگنجانید ، قطعاً باید این کار را انجام دهید. به عنوان مثال ، یک پست در مورد نکات SEO بی انتها داریم با عبارت کلیدی [نکات SEO بی انتها] ، اما برای عبارات مشابه [تاکتیک های جهانی SEO] و [بهبودهای جهانی SEO] نیز بهینه شده است و برای هر یک از این کلمات کلیدی بسیار خوب عمل می کند.

  1. عدم بررسی اینکه آیا باید از مفرد استفاده کنید یا جمع

همیشه باید قبل از انتخاب بررسی کنید که آیا باید کلمه کلیدی شما بصورت مفرد باشد یا جمع.

به عنوان مثال آیا شما باید [کفش باله] را انتخاب کنید یا [کفش های باله]؟
آیا افراد [کلبه ی اجاره ای] را جستجو می کنند یا [کلبه های اجاره ای] ؟

در حالی که Google می تواند تشخیص دهد که نسخه های جمع و منفرد کلمه به یک چیز اشاره دارند ، اما نتایج جستجو و تعداد نتایج هنوز متفاوت است ، زیرا آنچه که کاربران به دنبال آن هستند تفاوت کمی دارد.

 

مهم است که به فکر افرادی باشید که کلمه کلیدی شما را جستجو می کنند. ممکن است شخصی که به دنبال نسخه منفرد یک کلمه کلیدی است ، به دنبال اطلاعاتی باشد ، در حالی که کسی که به دنبال نسخه جمع است ، می تواند به دنبال مقایسه محصولات و / یا خرید چیزی باشد.

در هر صورت ، اینکه شما باید از یک مفرد استفاده کنید یا جمع به کلمه کلیدی خاص شما و هدف آن بستگی دارد ، اما می بایست این مورد را نیزدر نظر داشته باشید.

 

 

 

 

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *