بایننس

بایننس چیست؟

مبادله بایننس چیست؟

مبادله Binance یکی از صرافی های محبوب ارزهای رمزنگاری شده است که تجارت بیش از 45 سکه مجازی از جمله (Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC و Binance Coin(BNB) را ارائه می دهد.

بایننس چیست

بایننس چیست

درک مبادله بایننس

در ابتدا معاملات رمزنگاری به رمزنگاری – یعنی تجارت بین دو جفت ارز رمزنگاری – به دلیل کارمزد معامله کم ، نقدینگی زیاد و تخفیف های اضافی در صورت پرداخت کاربران در توکن های رمز ارز بومی BNB ، محبوبیت بی نظیری پیدا کرد.

نام “Binance” بر اساس ترکیبی از کلمات binary و finance ساخته شده است. خدمات مبادله ای آن در سال 2017 راه اندازی شد. این ادعا استانداردهای بالایی از نظر ایمنی با معماری چند لایه و چند خوشه ای را دارد و توان پردازشی بالایی را با ظرفیت پردازش حدود 1.4 میلیون سفارش در ثانیه ارائه می دهد. از تجارت بیش از 150 سکه ، از جمله اسکناس های معروف مانند بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin و نشانه های BNB بومی خود پشتیبانی می کند و لیست همچنان در حال رشد است.

این سرویس مانند یک صرافی استاندارد ، خدماتی را درمورد تجارت ، لیست ، جمع آوری کمک مالی و حذف لیست یا برداشت ارزهای رمزپایه ارائه می دهد. علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده که مایل به تهیه رمزهای اختصاصی خود هستند می توانند از Binance برای جمع آوری سرمایه از طریق پیشنهادات اولیه سکه (ICO) استفاده کنند. Binance توسط تعداد زیادی از معامله گران و شرکت کنندگان برای مبادله و سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

برای شروع تجارت ، کاربران باید شرایط لازم KYC را تکمیل کنند. پس از ایجاد موفقیت آمیز حساب بازرگانی ، کاربران می توانند برای شروع معاملات ، وجوه ارز رمزنگاری شده را به آدرس کیف پول عمومی خود که توسط Binance ارائه شده است ، اضافه کنند.

بایننس در حال حاضر از سه نوع سفارش تجاری پشتیبانی می کند: سفارشات محدود ، بازار و توقف محدود. سفارشات محدود فقط در قیمت محدود تعیین شده توسط معامله گر اجرا می شود ، سفارشات بازار بلافاصله با بهترین قیمت موجود در بازار اجرا می شوند ، در حالی که سفارشات حد توقف فقط با رسیدن قیمت به یک سطح مشخص ، سفارشات معتبری می شوند.

برای سپرده های ارز رمزنگاری شده / صندوق کارمزدی دریافت نمی شود ، هرچند برداشت با هزینه تراکنش انجام می شود که بسته به ارز رمزنگاری شده متفاوت است.

مزایای بایننس: خدمات اضافی

علاوه بر خدمات خاص مبادله ، Binance همچنین ابزارها ، سیستم عامل ها و خدمات دیگری برای پشتیبانی از اکوسیستم کلی بلاکچین ارائه می دهد.

Binance دارای فناوری بلاکچین به نام Binance Labs است که بر پرورش پروژه های امیدوار کننده مرحله قبل از ICO تمرکز دارد. این با تأمین بودجه لازم برای توسعه ، منابع مشاوره ای و صفحه راه اندازی برای انجام هرگونه فعالیت ضروری در لیست بندی و جمع آوری کمک ، به تیم های پروژه ارزهای رمزپایه کمک می کند.

Binance همچنین سایتی به نام LaunchPad را برای میزبانی پروژه های جدید و ظهور بلاکچین ارائه می دهد. همچنین می توان API ایجاد کرد.

این ارز رمزنگاری شده (Binance Coin (BNB خود را از طریق ICO در ژوئیه 2017 راه اندازی کرد. BNB محبوبیت خود را کسب کرده است و از سپتامبر 2019 با سقف بازار حدود 2.5 میلیارد دلار به طور فعال معامله می کند. قرار است به ارز بومی مبادله غیرمتمرکز Binance تبدیل شود.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *