ایمیل مارکتینگ

چرا انتخاب یک سرویس ایمیل مارکتینگ خوب مهم است؟

آیا بازاریابی ایمیلی برای تجارت شما در سال 2020 در اولویت است؟ آیا به دنبال بهترین نرم افزار ایمیل مارکتینگ هستید؟

انتخاب خدمات بازاریابی ایمیلی مناسب می تواند در موفقیت گروه بازاریابی شما تأثیر بسزایی داشته باشد.

سرویس ایمیل مارکتینگ

سرویس ایمیل مارکتینگ

چرا انتخاب بهترین سرویس بازاریابی از طریق ایمیل مهم است؟

بازاریابی از طریق ایمیل یکی از مقرون به صرفه ترین استراتژی بازاریابی برای مشاغل کوچک است. طبق انجمن بازاریابی مستقیم ، بازاریابی از طریق ایمیل به طور متوسط 4300 درصد بازده سرمایه گذاری (ROI) برای مشاغل در ایالات متحده را نشان می دهد.

دلیل این امر این است که مدیریت بازاریابی از طریق ایمیل آسان است ، به شما امکان کنترل کامل می دهد و همچنین به شما امکان می دهد ارتباط مستقیمی با مشتریان خود برقرار کنید.

در مورد بازاریابی از طریق ایمیل متقاعد شدید یا هنوز نه؟امروزه ایجاد لیست ایمیل برای بازاریابی بسیار مهم است.

مهم است که درک کنیم بسیاری از موفقیت های شما در زمینه بازاریابی ایمیلی کاملاً به نرم افزار بازاریابی ایمیلی که انتخاب می کنید بستگی دارد زیرا آنها وظیفه تحویل دادن ایمیل های شما به کاربرانتان را بر عهده دارند.

اگر مواظب نباشید ،با استفاده از سرویس های ارزان قیمت غیر معتبر با نرخ تحویل ایمیل وحشتناکی که دارند (که باعث می شود حتی پول بیشتری از دست دهید) در نهایت پول بسیار بیشتری پرداخت خواهید کرد.

باید بدانید که…

در یک ابزار بازاریابی ایمیلی به دنبال چه چیزی بگردید؟

یک سرویس بازاریابی از طریق ایمیل باید شما را قادر سازد تا با یک رابط کاربری آسان, خبرنامه های ایمیل بسیار جذاب ایجاد کنید.

شما باید بتوانید به راحتی ایمیل های انبوه ارسال کنید که در واقع شخصی سازی شده و بدون کار زیاد انجام می شود. این مورد به عنوان اتوماسیون بازاریابی نیز شناخته می شود.

گذشته از این ، خدمات ایمیل مارکتینگ شما باید مدیریت لیست مخاطبین ، تقسیم کاربران به گروه ها و پیگیری عملکرد ایمیل های شما را آسان کند.

از همه مهمتر ، یک ارائه دهنده خدمات ایمیل خوب تضمین می کند که سرانجام سرنوشت ایمیل های ارسال شده شما در پوشه هرزنامه یا اسپم مخاطبین نباشد.

حالا بیایید در اینجا نگاهی به برخی از محبوب ترین ارائه دهندگان خدمات بازاریابی از طریق ایمیل و مقایسه آنها با یکدیگر بیاندازیم.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *